SEO просування сайта

У вас є сайт? Він зроблений з урахуванням всіх ваших побажань і вже повинен почати приносити прибуток, а результату як не було, так і немає? Не чекайте, почніть діяти: замовте розкрутку сайту в пошукових системах і отримуйте потенційних клієнтів 24 години на добу, 7 днів на тиждень!

Ви не працюєте вночі? Тоді варто попросити користувача залишити контактні дані для зворотного зв’язку в робочий час.

Ми можемо змінити цю ситуацію!

Для початку, розберемо: що таке SEO (англ. search engine optimization) просування сайту? Це цілеспрямовані дії над поліпшенням сайту, які допомагають йому підніматися на першу сторінку видачі пошукових систем Google та Yandex по певних ключових фразах, що сприяє зростанню відвідуваності сайту.

Ми готові вивести ваш сайт на першу сторінку видачі і навіть у ТОП-1! Будь ласка, відправте заявку на просування сайту на office@mahaon.kiev.ua  і найближчим часом ми зв’яжемося з вами для уточнення всіх деталей.

Як відбувається розкрутка сайту в пошукових системах?

  • Ми проводимо seo-аудит веб-ресурсу, на відповідність правил для веб-майстрів пошукових систем Google і Yandex. Погодивши з вами, вносимо необхідні правки.
  • Проводимо аналіз ніші, підбираємо семантичне ядро (список ключових слів, за якими буде просуватися сайт з метою залучення відвідувачів).
  • Підбираємо посадочні сторінки під пул пошукових фраз і робимо внутрішню оптимізацію для всіх сторінок сайту.
  • Працюємо над внутрішньої і зовнішньої оптимізацією, розміщуємо «вічні» статті про вашу компанію з посиланнями на сайт. Це допомагає домогтися поліпшення позицій і дозволяє читачам переходити на ваш сайт.
  • Постійно відслідковуємо основні характеристики сайту, зміни його позицій у видачі Google і Yandex.
  • Оцінюємо результати просування не тільки за фактом наявності певних ключових слів у ТОП-10. Також за допомогою систем Google Analytics, Яндекс.Метрика відстежуємо інші, не менш важливі, метрики: кількість і якість трафіку, його приріст, популярні товари/послуги, кількість корисних дій (реєстрація користувача на сайті, купівля товару через корзину, скачування брифів для заповнення, прайс-листів та багато іншого).

Скільки коштує таке поступ?

У нас немає жорсткого прайс-листа, оскільки просунути сайт, як і будинок побудувати, можна по-різному: все залежить від завдань і побажань замовника, його амбіцій і можливостей. Але, зорієнтувати за вартістю ми можемо!

Вкажіть свій сайт і ключові слова, а ми підготуємо індивідуальну пропозицію.

Так, вартість просування залежить від:

  • Конкурентоспроможності вашого бізнесу. Наприклад, ви володієте агентством нерухомості, таких агентств безліч в будь-якому місті і кожне з них, безсумнівно, намагається залучити якомога більше покупців. Вибити тих, хто в ТОП-10 буде нелегко, але можливо, однак це займе чимало часу і за вартістю буде однозначно вище, ніж вартість просування компанії, яка займається, наприклад, наданням навантажувачів в оренду де конкуренція набагато нижче);
  • Частоти використання вибраних вами пошукових запитів.
  • Стратегії зовнішнього просування. Орендувати або купувати посилання, запитаєте ви?! Орендувати посилання дешевше на короткій дистанції. А розміщувати вічні посилання в статтях, навпаки, дорожче спочатку, а вигідніше після 6 місяців роботи над проектом.

Скільки за часом займе просування сайту?

На це питання досить складно відповісти і зовсім не через те, що нам лінь порахувати. Все набагато складніше і якщо вам обіцяють розкрутити ваш сайт всього за місяць-два – біжіть від таких «професіоналів». Найчастіше розкрутити сайт виходить протягом 3-4х місяців. Але, по низько конкурентним пошуковим фразам результат можна побачити і за 2-3 тижні!

У цій делікатній справі головне – не поспішати!

Якщо ж у вашій діяльності широка конкуренція, вашому сайту доведеться приділити більше уваги, і він підніметься до ТОП 10 за 5-6 місяців. Однак на цьому наша робота не закінчується: мало підняти сайт в ТОП 10, – його позиції необхідно постійно підтримувати, а це кропітка й щоденна робота.

Це як спорт : якщо ви бажаєте постійно бути в ТОПі, необхідно підтримувати позиції завжди!

Ми змусимо ваш сайт працювати на вас!

Мисліть стратегічно, залиште замовлення на просування сайту вже зараз!

Вкажіть свій сайт та ключові слова і відправте на office@mahaon.kiev.ua а ми підготуєм для вас індивідуальну пропозицію.