Базова пошукова (SEO) оптимізація

Пошукова оптимізація (англ. search engine optimization, SEO) — комплекс заходів для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по певним запитам користувачів. Зазвичай, чим вища позиція сайта в результатах пошуку, тим більш зацікавлених користувачів переходить на нього з пошукових систем.

Пошукова система враховує наступні параметри сайту при обчисленні його релевантності (ступеня відповідності введеному запиту):

  • щильність ключових слів, складні алгоритми сучасних пошукових систем дозволяють робити семантичний аналіз тексту, щоб відсіяти пошуковий спам, коли ключове слово зустрічається дуже часто.
  • індекс цитування сайту, що залежить від кількості та авторитету веб-ресурсів, котрі посилаються на данний сайт; багатьма пошуковими системами не враховуються взаємні посилання (один на одного). Нерідко також важливо, щоб посилання були з сайтів східної тематики, що й оптимізуємий сайт.

 

Відповідно, усі фактори, що впливають на позиції сайту у видачі пошукової системи, можна розділити на зовнішні та внутрішні. Робота по оптимізації включає в себе роботу з внутрішніми факторами (знаходяться під контролем власника веб-сайту) — приведення тексту та розмітки сторінок у відповідність з вибраними запитами, покращення якості і кількості тексту на сайті, стилістичне оформлення тексту (заголовки, жирний шрифт), покращення структури та навігації, використання внутрішніх посиланнь, а також з зовнішніми факторами — обмін посиланнями, реєстрація в каталогах та інші заходи для підвищення і стимулювання посиланнь на ресурс.

Ми готові запропонувати вам комплекс базових робіт з пошукової оптимізації, котрий містить в собі:

  • оптимізацію метаданих
  • семантичну розмітку контента