Написання тематичного контента

Контент (англ. content — зміст) — будь яке інформаційно значуще наповнення ресурса (наприклад веб-сайту) — тексти, графіка, мультімедіа і т.д. Контент це душа, стрижень і суть будь якого сайту (окрім дорвеїв, створених для обману пошукових машин). Але найбільш за усе цінується і заслуговує особливої уваги — унікальний тематичний контент.

Унікальний контент — це контент що не має аналогів (ексклюзивний контент) на ресурсах східної тематики або розташований на веб-сайті з дозволу правовласника, що є результатом інтелектуальної праці і охороняється законом про авторське право. Частіше за усе цей вираз стосується до текстового наповнення сайту (текстовий контент).

Унікальні статті, написані для конкретного ресурсу певної тематики, публікуються на ньому і є першоджерелом, любі републікації допустимі лише з дозволу законного власника і на його вимогах. Грамотно і талановито написаний контент значно підвищує інтерес цільової аудиторії до ресурсу, а також впливає на пошукове ранжирування та позиції сайту у пошуковій видачі.

Якщо ви горите бажанням наповнити ваш сайт цікавим, актуальним тематичним контентом, але не маєте часу чи здібностей до написання контенту — ви можете замовити написання унікального контенту у нашого спеціаліста.

Ми наповнимо ваш сайт унікальним тематичним контентом, розмістимо ілюстрації та\або відеопрезентації, згідно вашим побажанням та вимогам.