Follow us:
  • Хто ми?
    Веб-студія «Махаон» - це невелика згуртована команда люблячих свою роботу фахівців, які займаються розробкою і підтримкою сайтів. Веб-студія «Махаон» - прихильники прозорих відносин з клієнтами. Ми працюємо сумлінно і на результат. Адже ми налаштовані на побудову партнерських відносин і довгострокове плідне співробітництво з нашими клієнтами. Наші співробітники слідують загальнолюдським моральним орієнтирам. У своїй роботі ми керуємося етичними принципами. Саме тому Махаон не береться за проекти adult-тематики і ті, які пов'язані з обманом і шахрайськими схемами доходу.

Переваги

- У нас працюють професіонали.

«Їх робота швидка, а рішення гранично раціональні і ефективні. Хлопці володіють інтуїтивним чуттям і з півслова вгадують потреби замовника ».

Компанія з реалізації автозапчастин ТОВ «ВДС-ТОРГ»

- Простота і зручність рішень, поставлених перед нами клієнтом завдань - наша основна мета.

«Ми отримали те, що хотіли: стильний дизайн, зрозумілий інтерфейс, зручну систему адміністрування».

Текстильна компанія ТОВ «ТК НІТЕКС»

- Швидка реакція на побажання замовника. Так, ми маленька команда. Саме тому з нами легко зв'язатися і ми здатні швидко реагувати на всі побажання клієнтів. Адже немає ніякої бюрократичної плутанини і неорганізованості.

«Мені сподобалося, що команда швидко реагує на всі побажання, постійно перебувають на зв'язку».

Магазин весільних аксесуарів «Весільне асорті»

- Виконання проектів в найкоротші можливі терміни. Ми завжди намагаємося виконувати завдання швидше встановленого заздалегідь терміну.

«Чесно кажучи, не очікували, що інтернет-магазин зроблять так швидко, тому що спочатку обмовлялися одні терміни, а зробили в 2 рази швидше без втрати якості».

Інтернет-магазин посуду «FISSMAN»

- Наші сайти працюють ефективно, приносять прибуток.

«Важлива зауважіті, что Створений iнтернет-сайт ставши для Нашої Компанії основним ресурсом у розвитку нового сервиса« Виставка нерухомості Ірпінського регіону »та уже з Першого місяця роботи приносити прибуток Компанії».

Компанія «Просперті Едвайзер»

- Ми намагаємося збудувати довірчі відносини з клієнтами.

За порівняно нетривалий період нашої співпраці у нас склалися дружні, довірчі відносини, які ми цінуємо особливим чином.

Компанія з реалізації автозапчастин ТОВ «ВДС-ТОРГ»

- Нас хвилює доля наших проектів навіть після їх завершення.

«Після здачі сайту« в руки »команда" Махаон »підтримувала нас у питаннях дорозміщення додаткової інформації та редагування сторінок».

ТОВ НВП «Грінтех»

Як ми працюємо?

Постановка задачі. Спочатку Вам потрібно якомога детальніше описати Ваш проект і надіслати нам на пошту info@mahaon.kiev.ua або зустрітися у нас в офісі і обговорити всі деталі. Відмінно, якщо у Вас є ідеї щодо майбутнього проекту. Ми докладемо максимум зусиль, щоб вони втілилися в реальність. Ви говорите нам, яким хочете бачити свій майбутній сайт - ми робимо все можливе, щоб зробити його згідно Вашим побажанням, і навіть краще 🙂

Терміни. У залежності від складності проекту його виконання може тривати від 5 до 30 календарних днів і довше (залежно від складності та обсягу робіт).

Оплата. Робота починається після вносить замовником передоплати в розмірі 30-50% від вартості всього проекту. Можливий безготівковий розрахунок.

Процес роботи. Потім ми розробляємо дизайн, функціонал, структуру сайту і стверджуємо їх у замовника. Всі роботи виконуються на нашому сервері.

Здача проекту. Готовий сайт переноситься на кінцевий домен після повної оплати робіт. Ми проводимо контрольне тестування та за згодою клієнта проект вважається завершеним. Ми передаємо паролі доступу до адміністративної панелі і інші заздалегідь обумовлені матеріали.