Створення flash-банерів

Що таке банер?

Інтернет-банер являє собою графічне зображення, накшталт рекламному блоку в пресі, але що містить анімовані елементи, а також гіперпосилання на сайт рекламодавця або на сторінку з докладною інформацією. Банер це один з успішних форматів реклами в Інтернеті.

Flash баннери

Flash технологія надає дизайнерам великий розмах для втілення творчих ідей. За допомогою флеш банерів можливо візуалізувати практично любу фантазію: розповісти людям свої задуми в мультиплікаційній формі, зробити плавну анімацію, красиво представити продукцію чи торгівельну марку, поєднати растрову та векторну графіку. Використання флеш в певних елементах сайту (банер, меню, заставка) покращує імідж компанії та впізнаваємість сайта, тому флеш банер може надати структурі сайта динамічності та красоти.

Флеш банери більш ефективні ніж звичайні jpeg або gif банери. Створення флеш банерів – це добрий вибір для тих, хто хоче залучити увагу відвідувачів до свого сайту і донести важливу інформацію.

Вартість розробки flash-банерів:

Ціни на банери не залежать від їх розмірів. Вартість виготовлення flash-банера від 40$ (в залежності від складності).

Примітка:

За відсутності технічного завдання (ТЗ): сценарій (покадровка), визначені малюнки, текст-слоган, побажання і таке інше, ціна може бути вища, бо без чіткого сценарію вірогідні переробки банера через неузгодженість із замовников та розбіжності у бачені концепції.

Приклади робіт можна подивитсь в Портфоліо банерів