Реєстрація доменних імен

Доменне им’я – ц е те, з чого починається створення будь якого сайту. Доменне ім’я повинно легко читатись, бути максимально кратким, легко запамятовуватись, а також якомога ясно відображати суть ресурсу. Окрім того, домен повинен відповідати загальноприйнятим правилам доменних зон. Так наприклад інтернет магазин або сайт пов’язаний з комерцією не може мати домен org, для цього підходить зона com, чи регіональна доменна зона. Ознайомитись більш детально з правилами доменів можна тут.

Національний реєстратор — IMENA.ua – лідер доменного ринка України.

Володіючи кращими в країні технологічними та кадровими ресурсами, компанія Imena.UA на протязі більш ніж 7 років утримує лідуючи позиції на ринку Інтернет-послуг, незмінно розширюючи спектр своїх пропозицій і продовжуючи обслуговувати найбільшу кількість абонентів в Україні.

Починаючи з 2001 року, компанія Imena.UA постійно працювала та продрвжує працювати над удосконаленням та прискоренням основних технологічних процедур, завдяки чому вони завжди готові запропонувати своїм клієнтам найбільш простий, ефективний та надійний механізм реєстрації доменних імен в усіх доменних зонах Інтернет.

Реєстрація Замовником будь якого доменного імені за допомогою компанії Imena.UA закріплюється офіційним Сертифікатом, що засвідчує про його права на використання даного домена.